Ta strona używa plików cookie w celach statystycznych oraz opcjonalnie do wyświetlania spersonalizowanych reklam. Kliknij zielony przycisk aby zamknąć ten komunikat:

Letnia Olimpiada 2011

Letnia Olimpiada, Mielęcin, 2011

Olimpiada

13. sierpnia 2011 w Mielęcinie odbyła się olimpiada, w której gremialnie wystartowali w przeważającej większości młodzi i najmłodsi mieszkańcy wsi.

Rywalizowano w wielu konkurencjach (nie tylko stricte olimpijskich) i kategoriach wiekowych, zwykle w drużynach unisex i uniage, co dodawało wydarzeniom smaczku, energii i pikanterii.
Tym razem zwyciężyli... wszyscy uczestnicy zawodów, choć niektórzy otrzymali także nagrody i wyróżnienia wybijając się szczególnie ponad przeciętność.

Po zawodach, już na luzie, można było poskakać przy muzyce i w pewnej chwili... w rzęsistym deszczu(!), co wbrew pozorom stanowiło nie lada atrakcję i skłoniło organizatorów do rozważenia pomysłu zorganizowania w przyszłości konkursu Miss i Mistera Mokrego Podkoszulka ;-) Trzymam organizatorów za słowo - na ten konkurs Administrator niniejszej witryny niewątpliwie przybędzie osobiście celem fotograficznego udokumentowania zmagań uczestników, a zwłaszcza uczestniczek ;-)

Poniżej galeria wybranych fotografii z Letniej Olimpiady 2011 w Mielęcinie (all photos © by Lucyna Witkowska, 2011, dzięki uprzejmości K/S):

Mecz siatkówki Mecz siatkówki Mecz piłki nożnej

Mecz piłki nożnej Mecz piłki nożnej Mecz piłki nożnej

Mecz piłki nożnej Komitet Olimpijski Ogień olimpijski

Ogień olimpijski Biegi Biegi

Olimpiada dla dzieci Olimpiada dla dzieci Olimpiada dla dzieci

Na podium Na podium Na podium Na podium Na podium