Ta strona używa plików cookie w celach statystycznych oraz opcjonalnie do wyświetlania spersonalizowanych reklam. Kliknij zielony przycisk aby zamknąć ten komunikat:

Na posterunku policji w Człopie Mikołaj pojwaił się wcześniej.

NA POSTERUNKU POLICJI W CZŁOPIE MIKOŁAJ Z PREZENTAMI POJAWIŁ SIĘ WCZEŚNIEJ

Święta dla policjantów Posterunku Policji w Człopie zaczęły się troszkę wcześniej i wcześniej zawitał do nich Mikołaj. Program „50 na 50” pozwolił na dofinansowanie przez samorządowców gminy Człopa zakupu nowego radiowozu.

Samochód marki Opel Astra Sports Tourer to nowy oznakowany radiowóz, który pojawił się 21.12.2017 r. na Posterunku Policji w Człopie. Przedświąteczny prezent został zakupiony dzięki programowi „50 na 50”.

Do uroczystego przekazania doszło wczoraj przed Urzędem Miasta i Gminy Człopa, a zarazem Posterunkiem Policji. Insp. Zbigniew Podhorodecki - Komendant Powiatowy Policji w Wałczu - podziękował obecnemu na miejscu Burmistrzowi Zdzisławowi Kmieć oraz całemu samorządowi za dofinansowanie, a co za tym idzie umożliwienie sfinalizowania zakupu auta, mając pełną świadomość jak ogromny jest to wysiłek dla budżetu.

W uroczystości uczestniczył także I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wałczu kom. Wojciech Wnuk, z-ca naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego asp. szt. Adam Skotnicki, kierownik posterunku mł. asp. Bartłomiej Rakowski wraz z policjantami. Wśród zaproszonych gości byli radni i pracownicy urzędu.

 

Nowa oznakowana astra pozwoli na szybsze i sprawniejsze dotarcie do obywateli. Ale to nie jedyny prezent dla posterunku Policji w Człopie.

W bagażniku pojazdu znalazł się nowy komputer oraz drukarka. Ten sprzęt elektroniczny od wałeckich „szefów” zdecydowanie poprawi warunki pracy policjantom w Człopie. Ponadto Komendant Powiatowy Policji w Wałczu wręczył promesy dwóm policjantom posterunku za „dobrą robotę”. Funkcjonariusze ci kilka tygodni temu zatrzymali do kontroli samochód osoby, który prowadził odurzony narkotykami kierowca, a jego pasażer posiadł przy sobie narkotyki.


Na podstawie komunikatu prasowego KPP Wałcz